Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУДЕТЬСЯ СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Своїм розпорядженням голова Зіньківської міської ради Сергій Максименко скликає пленарне засідання сорок першої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання, яке відбудеться 19 березня 2019 року о 14-00 годині в залі засідань міської ради за адресою: м. Зіньків, вул. Воздвиженська, 67.
На розгляд сесії внести такі питання:
1.Про розподіл вільного залишку станом на 1.01.2019 року та внесення змін до показників міського бюджету на 2019 рік.
2.Про затвердження розпоряджень міського голови.
3.Про затвердження договорів укладених міським головою.
4.Про затвердження Положення про міський літературно-краєзнавчий конкурс «Кожен день я тебе відкриваю рідне місто кохане моє». (до 415-ї річниці м. Зінькова).
5.Про розподіл книг «Звеличимо Зіньків прадавній».
6.Про доповнення до рішення двадцять четвертої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 18 жовтня 2017 року «Про оголошення пам’ятки природи місцевого значення».
7.Про внесення змін до рішення сорокової (позачергової) сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 5 лютого 2019 року «Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 10 липня 2018 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2019 рік».
8.Земельні питання.
9.Різне.
На сесію запросити депутата обласної ради О.О.Путрю, депутатів районної ради від Зіньківської територіальної громади, членів виконавчого комітету міської ради, окремих керівників установ та організацій, представників засобів масової інформації (за списком).


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

408
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!