Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Шановні працівники міського комунального підприємства!

Шановні працівники міського комунального підприємства!

Шановні працівники міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп», відділу благоустрою міської ради, суб’єкти підприємницької діяльності що надають побутові послуги, ветерани комунального господарства та побутового обслуговування населення!
Щиро вітаю з професійним св'ятом — Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.
Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя Зінькова та сіл міської ради без роботи цих служб. Працівники комунального підприємства, відділу благоустрою, піклуються, щоб у наших домівках була вода, щоб працювало водовідведення, тішили око прибрані вулиці та парки.
Зі словами вдячності хочу звернутися до трудівників, хто встає із першим промінням сонця, бере мітлу та лопату і вичищає наше місто від бруду – і в дощ, і в сніг, і в спеку, і в холод. Звертаюся до тих, хто не спить вночі за кермом снігоочисної та прибиральної техніки, хто вивозить сміття, обрізає дерева, садить квіти.
На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади і це в той час, коли комунальна сфера держави знаходиться не в найкращому стані, багато питань є неврегульваними, що відбивається як на комунальному підприємстві та його працівниках, так і на кожному споживачеві комунальних послуг. Бажаю міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє. І нехай слова вдячності від людей щоденно зігрівають вашу душу.
Зі святом!


З повагою, міський голова С.М.Максименко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

453
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!