Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Зіньківська новорічна ялинка претендує на рекорд України

Зіньківська новорічна ялинка претендує на рекорд України

У Зінькові головну ялинку відкриють 29 грудня. Цього року міська рада для мешканців міста підготувалисюрприз – 30 грудня головна ялинка встановлюватиме всеукраїнський рекорд, як «Найвища новорічна ялинка, що росте». Про це повідомив Володимир Чикало, секретар Зінківської міської ради. Висота ялинки – 23 м 67 см, тож представники Національного реєстру рекордів України зацікавилися цією інформацією.
– Подали ми заявку на участь на початку листопада, – додав Володимир Чикало. – Вони
обізвалися і подали свої умови, фінансові розрахунки (це транспортні витрати, піар-акція). Увесь процес реєстрації обійшовся 16 тисяч гривень.Раніше такої номінації у Реєстрі рекордів України не було.

– Подібна ялинка є у Луцьку, її висота 20 метрів, але вони її не реєстрували. Ми порадилися на сесії райради, чи варто витрачати такі кошти, і проголосували, що треба, – розповів Володимир Чикало. – Потім нам вислали договір й зараз це все на стадії завершення.
Тож 30 грудня до Зінькова завітають представники Національного реєстру рекордів
України, аби почесно нагородити рекордсменку.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

941
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!