Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ПРО ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ

ПРО ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ

Нещодавно, від імені трудового колективу Зіньківського дитячого будинку — інтернату у Зіньківське відділення поліції надійшла заява про те, що редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» здійснює наклеп: «На протязі двох років збирає недостовірну інформацію», — сказано у заяві. Всього кілька десятків прізвищ та підписів.

Нагадаємо, ми писали про те, що другого січня, у хірургічне відділення Зіньківської ЦРЛ, поступив двадцятивосьмирічний вихованець Зіньківського будинку – інтернату.
Вихованець працював з зернодробильною машиною, внаслідок чого отримав травматичну ампутацію кисті руки. Редакція газети «Зіньківщина «по – іншому» звернулася до Зіньківського відділення поліції з проханням, надати правову оцінку діям працівників будинку – інтернату з приводу залучення до роботи з механізмами людей з особливими потребами.

Як виявилося, керівництво дитбудинку вважає це наклепом. Звичайно, ми не могли не поцікавитися у деяких працівників будинку – інтернату, що було написано в заяві, під якою вони підписалися? Ніхто з них не відповів на наше запитання. На мою думку, це говорить про те, що людей залякують звільненням, у разі непідписання. І, відразу питання правоохоронцям – чи не вважатимуть їх співучасниками? Вони ж підписалися під заявою.
Працівникам поліції були надані документи з районної лікарні, на підставі яких була написана стаття про отримання каліцтва, але незрозуміло, на що розраховує керівництво Зіньківського дитячого будинку – інтернату? Адже факти каліцтва вихованців неможливо прикрити — втрачені кінцівки не відновлюються.
Також, заявники жаліються, що данні статті принижують честь та гідність. Відразу хочеться відповісти — коли вихованці отримують каліцтва ваш авторитет також не зростає. По — вашому виходить – допускати каліцтво вихованців це норма, а писати про це — це приниження вашої честі та гідності?


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

702
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!