Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СПІЛЬНИХ КОМІСІЙ

Нещодавно, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансів, соціально — економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
Перше питання порядку денного — розгляд листів, які надійшли від Проценківського сільського голови та Зіньківського районного військового комісаріату, доповів голова спільного засідання постійних комісій – Геннадій Хорошун.
Про роботу комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківської районної ради Полтавської області доповіла в.о. директора Наталія Даценко.
На засіданні розглянули питання про внесення змін до низки районних програм: програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки та до показників районного бюджету на 2019 рік.
Було рекомендовано затвердити зміни до фінансового плану комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 рік, структур і граничних штатних чисельностей та Статутів комунальних некомерційних підприємств «Зіньківський центр первинної медико — санітарної допомоги» та «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області в новій редакції.
Про затвердження в новій редакції структури та граничної штатної чисельності Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів інформував Юрій Дахно, начальник відділу освіти Зіньківської РДА.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

498
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!