Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Міська рада затвердила нові тарифи на воду

Міська рада затвердила нові тарифи на воду

Тринадцятого березня 2019 року рішенням виконавчого комітету Зіньківської міської ради № 26 «Про затвердження тарифів на на послуги з водопостачання та водовідведення, які надає міське комунальне підприємство «Зіньківський комунгосп» Зіньківської міської ради» затверджено нові тарифина водопостачання та водовідведення.
Керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 3 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Законом України «Про житлово-комунальніпослуги», Постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 року № 869, враховуючи звернення міського комунального підприємства «Зіньківський комунгосп» Зіньківської міської радивід 30.01.2019 р.№72 про наміри, щодо перегляду тарифів на водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, приведення їх до економічно обґрунтованих .
ВИРІШИВ:
1.Затвердити та ввести в дію з 1 квітня 2019 року тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, згідно з додатком.
2. Директору міськогокомунального підприємства «Зіньківський комунгосп» Зіньківської міської радиКлочко Л.В. у строк, що передбачений чинним законодавством довести дане рішення до відома споживачів.


Водопостачання__________________________ Водовідведення

тариф населення бюджетні організації
та інші споживачі
тариф населення бюджетні організації
та інші споживачі
грн./м3 13,13 38,76 грн./м3 13,22 45,90

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1216
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!