Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ГЕННАДІЙ ХОРОШУН: «МІСТ МОЖЕ ЗРУЙНУВАТИСЯ БУДЬ - ЯКОЇ МИТІ. КРАЙНІХ ЗНАЙДУТЬ ВІДРАЗУ»

ГЕННАДІЙ ХОРОШУН: «МІСТ МОЖЕ ЗРУЙНУВАТИСЯ БУДЬ - ЯКОЇ МИТІ. КРАЙНІХ ЗНАЙДУТЬ ВІДРАЗУ»

У село Довжик та Проценки центральної дороги немає, там одні вибоїни. Така ситуація у цьому населеному пункті вже років сім і ускладнюється вона тим, що на даній дорозі міст у жахливому стані. П’ять населених пунктів можуть бути відрізаними від сполучення.
З 2012 року жителі Проценківської сільської ради піднімають питання про проведення капітального ремонту мосту в с. Ступки через річку Грунь. Пройшло майже сім років, але до цього часу питання ремонту мосту не вирішено.
В 2013 році даний міст після обстеження його спеціалістами «Полтаваавтодор» визнаний аварійним і вкрай небезпечним при подальшій його експлуатації в такому технічному стані.
— З того часу, у Зіньківську райдержадміністрацію, я подав три депутатські запити по вирішенню питання проведення капітального ремонту мосту, на які отримав багато письмової інформації та різного роду запевнень про те, що вирішення питання капітального ремонту під серйозним контролем і в недалекому майбутньому міст буде відремонтовано. Крім обіцянок ніяких реальних дій більше не було і на даний час немає, — говорить депутат районної ради Геннадій Хорошун.
Наче б то, на рівні Полтавської обласної державної адміністрації, вирішувалося питання проведення капітального ремонту мосту в 2017 році. Але, як з’ясувалося сьогодні, що це була лише чергова обіцянка.
На сьогодні міст продовжує руйнуватися. Через цей міст проходить єдина дорога, яка з’єднує села Проценківської сільської ради з районним центром і в разі його руйнації села будуть відрізані від районного центру. До того ж, щоденно через цей міст проводиться підвезення учнів, до Проценківської загальноосвітньої школи. Батьки учнів вкрай стурбовані за безпеку свої дітей.
Як повідомили у Зіньківський райдержадміністрації, Агентство місцевих доріг Полтавської області дорогу Зіньків – Довжик у цьому році ремонтувати не планують.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

710
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!