Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Відбулося пленарне засідання трицять четвертої сесії районної ради

Відбулося пленарне засідання трицять четвертої сесії районної ради

Днями, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять четвертої (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.
На початку пленарного засідання голова районної ради Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, плідну депутатську діяльність нагородили депутата Зіньківської районної ради Карпенка Олексія Івановича Почесною грамотою районної ради із врученням нагрудного знаку.
В ході роботи сесії були внесені зміни до програм економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, затверджено в новій редакції структуру та граничну штатну чисельність Дейкалівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області.
Більша частина питань порядку денного стосувалась роботи медичної галузі району. Депутати затвердили в новій редакції Статути комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико – санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області, структури та граничні штатні чисельності, зміни до фінансових планів даних підприємств на 2019 рік, внесли зміни до програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки, прийняли рішення щодо реорганізації стаціонарного структурного підрозділу комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня».
Також, депутати внесли зміни до показників районного бюджету на 2019 рік.
Депутати Зіньківської районної ради прийняли рішення, щодо листа, який надійшов від Проценківського сільського голови, в якому говориться про жахливий стан доріг у селах Проценківської сільради.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

689
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!