Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НА ЗАСІДАННІ СЕСІЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дев’ятнадцятого березня, у залі засідань Зіньківської міської ради, відбулося засідання сорок першої сесії сьомого скликання. Вів засідання голова міської ради Сергій Максименко.
У роботі сесії взяли участь депутати міської ради, працівники апарату та члени виконавчого комітету міської ради.
До порядку денного було включено двадцять два питання.
Про розподіл вільного залишку та внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, затвердження розпоряджень та договорів, укладених міським головою у міжсесійний період, інформувала Світлана Педоренко — головний бухгалтер відділу розрахунків Зіньківської міської ради.
Також, депутати затвердили Положення про міський літературно – краєзнавчий конкурс «Кожень день я тебе відкриваю рідне місто кохане моє» (до 415 – ї річниці м.Зіньків).
Внесені зміни до рішення восьмої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 20 травня 2016 року «Про затвердження Положення про загальний відділ апарату Зіньківської міської ради» та до рішення сорокової, позачергової сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 5 лютого 2019 року «Про внесення змін до рішення тридцять четвертої сесії Зіньківської міської ради сьомого скликання від 10 липня 2018 року «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2019 рік».
На засіданні сорок першої сесії сьомого скликання був розглянутий ряд земельних питань.
Всі питання попередньо були обговорені на засіданні постійних комісій Зіньківської міської ради.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

657
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!