Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Керівник поліції області провів особистий прийом громадян в Зіньківському відділі поліції

Керівник поліції області провів особистий прийом громадян в Зіньківському відділі поліції

Під час зустрічі з жителями Зіньківського району, які звернулися до очільника поліції області, були висловлені пропозиції, щодо покращання роботи поліції.
З приводу розгляду матеріалів звернень, які стали предметом розмови на особистому прийомі, доповів начальник Зіньківського відділення поліції Леонід Горяєв. Він розповів про заплановані заходи та що вже вдалося зробити.
Андрій Замахін дав доручення опрацювати всі зауваження і пропозиції громадян та взяв на особистий контроль хід розгляду кожного звернення.
Наприкінці зустрічі Андрій Замахін зазначив, що завжди готовий розглядати і підтримувати пропозиції від громадськості, які перш за все охоронятимуть права і свободи громадян та інтереси суспільства і держави.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

583
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!