Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ЗІ СВЯТОМ!

ЗІ СВЯТОМ!

Хоча цьогоріч, 17 квітня, вдруге відзначається як професійне свято вогнеборців, але за свою багаторічну історію пожежна служба заслужила повагу й велику шану в суспільстві.
І зараз саме пожежна охорона залишається чи не єдиною службою, що миттєво приходить на допомогу нашим громадянам, незалежно від характеру загрози. Попри напругу, яка зараз склалася в українському суспільстві, переконаний, що святковий настрій додасть нам всім завзяття, відчуття єдності пожежного братства, саме це відчуття допоможе нам здолати всі проблеми, знайти необхідні ключі до вирішення покладених завдань. Наша праця повинна стати символом честі, доблесті та слави, гарантом гідного служіння єдиній Українській Державі.
Особливо теплі слова хотілося б сказати ветеранам та пенсіонерам пожежної служби, які свій багатий життєвий та фаховий досвід і сьогодні щедро передають новому поколінню пожежників-рятувальників. Сподіваюся, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції професії.
Хочеться побажати всім міцного здоров'я, міцності духу, впевненості в собі і своїх силах та якомога менше тривожних викликів.


Іван ГОЛОВКО,
начальник Зіньківського Районного сектору
ГУ ДСНС у Полтавській області
майор служби цивільного захисту.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

502
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!