Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині склали протокол на п’яного члена ДВК

На Полтавщині склали протокол на п’яного члена ДВК

У день виборів до поліції Полтавщини надійшли 57 повідомлень про можливі порушення законодавства. Правоохоронці вже розглянули 30 звернень. І виявили ознаки порушень лише у двох випадках. Один стався у Лубнах, де член дільничної виборчої комісії перебував у приміщенні у нетверезому стані. У Кременчуці порушення виявили у спостерігача, який мав на бейджику приховану агітацію за одного із кандидатів у Президенти України. У обох випадках поліцейські склали адміністративні протоколи. Про це повідомляють у поліції Полтавської області.
Загалом другий тур виборів на Полтавщині пройшов спокійно, без суттєвих порушень. Зокрема, у області не зареєстрували жодного кримінального правопорушення, пов’язаного із виборчим процесом. Про це зазначив начальник поліції області Андрій Замахін.

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

535
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!