Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Субсидії по-новому: яку знижку отримають українці в 2017 році

Субсидії по-новому: яку знижку отримають українці в 2017 році

З підвищенням мінімальної зарплати в два рази, після перерахунку значно зменшиться і розмір субсидії, однак знижку перерахують тільки після опалювального сезону, тобто після 30 квітня.
При розрахунку субсидії в соціальній службі розраховують обов'язковий платіж для
сім'ї. Незалежно від того, скільки використовували ресурсів (в межах соціальної норми), платити доведеться фіксовану суму щомісяця. Дохід на одного члена сім'ї ділять на базовий коефіцієнт 2 і прожитковий мінімум, отриману суму множать на 15%.
Наприклад, загальний дохід сім'ї з чотирьох осіб — 3200 грн. (двоє батьків з мінімальними
зарплатами і двоє дітей). За 800 грн. на кожного. Відповідно до зазначеної вище формулою, можна розрахувати суму обов'язкового платежу: 800/1544/2 * 15% = 3,8% від загального доходу, тобто за комуналку сім'я віддасть 121,6 грн. У наступному році, після зростання мінімалки, ця ж сім'я з двома мінімальними зарплатами на чотирьох заплатить за комуналку 492,8 грн., тобто на 371,2 грн. більше.
У Кабміні очікують, що після того, як мінімальна зарплата буде 3200 гривень вдасться
заощадити 5 мільярдів бюджетних гривень.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

914
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!