Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ

НА ЗАСІДАННІ КОМІСІЇ

Третього травня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісій районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
По першому питанню порядку денного, про хід виконання районної програми підготовки молоді Зіньківського району до військової служби та призову до лав Збройних Сил України на 2017 – 2020 роки, інформували начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації Людмила Кімлик-Яроха та заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Зіньківського районного військового комісаріату Віталій Тимченко.
Артем Литус – начальник відділу управління майном спільної власності територіальних громад Зіньківського району ознайомив членів про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі району на 2018 – 2020 роки, а також інформував присутніх по питанням передачі ряду бюджетних установ та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади, організацію бухгалтерського обліку комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради Полтавської області.
В ході роботи комісії було розглянуто в новій редакції районну програму підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки, структуру та граничну штатну чисельність працівників комунального закладу «Районна централізована бібліотечна система» Зіньківської районної ради, районну комплексну програму соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’днаних сил на 2015 – 2020 роки.
У ході засідання комісія погодила зміни до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота» та до показників районного бюджету на 2019 рік.
Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

590
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!