Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

«Зіньківчани» в Бахмачі

«Зіньківчани» в Бахмачі

Нещодавно в Бахмацькому районному будинку культури відбулося чудове музичне свято — Всеукраїнський фестиваль «Чарівна гармонь України», присвячений знатній поетесі Матроні Лапі.
Цей фестиваль, який об’єднав кращих гармоністів з різних регіонів України, народних виконавців та творчі колективи, проходив вперше на Чернігівщині – в місті Бахмач.
Поруч із знатними артистами — гармоністами, а їх було 45 учасників з міст: Комсомольська і Дніпра, Умані, Києва і Черкас, Борисполя, Кіровоградської області та м. Запоріжжя, Полтави і Кобеляки. Наше місто представляли гурт «Зіньківчани».
Про свої враження від виступу розповів артист гурту «Зіньківчани» Сергій Степанович Даценко:
«На запрошення спілки акордеоністів України, що була направлена на адресу голови Зіньківської районної ради, в.о. голови Зіньківської РДА та міського голови ми – це гурт «Зіньківчани» та квартет «Таль’яночка» поїхали на всеукраїнський фестиваль «Чарівна гармонь України».
Зустріли нас привітно, видали кожному артисту пам’ятний значок та по дві книжки, одна про Чернігівщину, друга про місцеву поетесу Матрону Лапу.
До початку концерту гурт «Зіньківчани» на сходах Бахмацького РБК зібрали сотні любителів музики. Потім виступ на сцені. Під час нашого виступу люди почали танцювати, не відпускали нас зі сцени але регламент не дозволяв нам більше виступати.
На фестивалі відзначили нашу групу підтримки – Ірину Бобильову, Ірину Сидоренко, Валентину Глобу та Лідію Гришаєву їм також було вручено сувеніри та запросили за стіл разом з артистами.
Також, мені довелося виконати унікальний номер за який ми заробили два Дипломи першого ступеню, чого ми й прагнули.
Від всього нашого колективу висловлюю подяку всім, хто надавав допомогу в оплаті автобуса для поїздки у місто Бахмач».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

670
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!