Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У МІСЬКІЙ РАДІ ПОВІДОМИЛИ ПРО ПЛАН ЗАХОДІВ

У МІСЬКІЙ РАДІ ПОВІДОМИЛИ ПРО ПЛАН ЗАХОДІВ

6 – 12 травня
1.Виставка — заклик«Пам’ятайте! Крізь віки, крізь роки — пам’ятайте!»
Читальний зал централізованої районної бібліотеки.
7 травня
2.10.00 – 12.00 Меморіальні заходи в селах міської ради, покладання квітів та гірлянд до братських могил, пам`ятників загиблим воїнам в Великій Вітчизняній війні керівниками міста, районною та міською організацією ветеранів.
3. Огляд літератури «В серцях і книгах пам’ять про війну».
14.00 Інтернет-пункт бібліотеки
8 травня
4.Година миру «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!»
Для учнів 1-4 класів Година подвигу «Пам’ятаєш, Земле, сорок п’ятий?!»
Для учнів 7-9 класів читальний зал Зіньківської РДБ.
Початок о 13.00 год.
08.00 — 11.00 Меморіальні заходи, покладання квітів та гірлянд до братських могил, пам`ятників загиблим воїнам в Великій Вітчизняній війні та воїнам АТО керівниками району, міста, районною та міською організацією ветеранів.
12.00 — Відкриття пам’ятного знака дев`ятьом невідомим солдатам на центральному кладовищі міста.
14.00-16.00 Відвідування та привітання ветеранів Великої Вітчизняної війни в м. Зінькові та с. Пилипенки керівниками району, міста, учнями ЗОШ № 2, районною та міською організацією ветеранів.
9 травня
09.30 — шикування колони ветеранів війни, керівників району, представників органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій, політичних партій, громадських організацій та громадськості міста біля приміщення райдержадміністрації та районної ради. Рух колони до Меморіалу Вічної Слави (м. Зіньків);
10.00 – урочистий мітинг та покладання квітів до Меморіалу Вічної Слави ;
19.00 – святковий концерт присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня пам’яті та примирення відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр. «І пам’ять про війну нам душу обпіка”.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

601
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!