Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ

Сьомого травня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань: аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища та раціонального природокористування; промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури; регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
Виконуючий обов’язки начальника управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі райдержадміністрації Віктор Бойко та начальник відділу у Зіньківському районі Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області Юрій Джувага інформували присутніх по питанню про розрахунок за оренду земельних ділянок (паїв) сільськогосподарськими формуваннями району за 2018 рік.
Булообговорено питання про хід виконання програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Зіньківського району за пріоритетними напрямками на 2016 – 2020 роки, районної програми «Територіальна оборона на території Зіньківського району на 2017 – 2020 роки», програми правової освіти населення району на 2016 – 2020 роки та затвердження її в новій редакції.
Перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко ознайомив присутніх з підсумками виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району за І квартал 2019 року.
Депутати розглянули питання, що стосується стану будівництва, реконструкції та утримання доріг на території району. Вони зупинилися на питанні мосту у селі Ступки та наголосили на потребі невідкладно провести ремонт даного мосту.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

596
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!