Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У РАЙОНІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

У РАЙОНІЙ РАДІ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

Десятого травня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном. Головував на засіданні голова постійної комісії Геннадій Хорошун.
В роботі комісії взяли участь голова районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, перший заступник голови райдержадміністрації Микола Хоменко, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.
Про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку району за І квартал 2019 року інформував Микола Хоменко, перший заступник голови Зіньківської РДА.
Депутати обговорили виконання програми місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки.
На засіданні було розглянуто низку питань: «Про внесення змін до програми підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота», «Про внесення змін до програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки.
Затверджено в новій редакції програму забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, районну комплексну програму соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2015-2020 роки, районну програму підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 роки.
Членами комісії прийнято рішення про передачу ряду бюджетних установ та їх майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району у комунальну власність Опішнянської селищної об’єднаної територіальної громади.
Було погоджено зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.
На виконання заходів програми розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки щодо відродження та збереження історичної пам’яті видатних людей України, життя і діяльність яких пов’язана із Зіньківщиною, депутати розглянули питання про перевидання книги Дмитра Нитченка «Від Зінькова до Мельборна»
Депутати заслухали та обговорили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року, зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, розглянули ряд майнових питань.
Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

591
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!