Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Чотирнадцятого травня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання. Вів засідання голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради, виконувач обов’язків та перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району.
Сергій Нерозя та заступник голови районної ради Сергій Загорулько за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейних дат нагородили Почесними грамотами районної ради із врученням нагрудного знаку головного спеціаліста відділу земельних ресурсів та управління майном Зіньківської міської ради, депутата Зіньківської міської ради Миколу Шатраву та секретаря Кирило – Ганнівської сільської ради Наталію Сябро.
В ході роботи сесії депутати розглянули 24 питання порядку денного.
Депутати райради розпочали роботу з розгляду питання ремонту та утримання доріг на території району. Обговорювали якість проведених в минулому році робіт, на які виділялися кошти місцевих бюджетів.
На засідання депутати внесли зміни до програм підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота» та розвитку місцевого самоврядування у Зіньківському районі на 2018-2020 роки.
Затвердили в новій редакції програми правової освіти населення Зіньківського району на 2016-2020 роки, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, комплексну програму соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями, учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на 2015-2020 роки, підтримки та розвитку культури і туризму на 2018-2021 роки.
Також затверджені зміни до фінансових планів комунальних некомерційних підприємств «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області.
Своїм рішенням депутати районної ради призначили директора комунальної установи «Зіньківський районний методичний центр» Зіньківсьої районної ради Полтавської області.
На засіданні сесії депутати затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2019 року та підтримали внесення змін до показників районного бюджету на 2019 рік, обговорили стан функціонування галузі культури на території району та хід виконання районної програми підтримки та розвитку культури і туризму на 2018 – 2021 роки, розглянули ряд майнових питань.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

577
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!