Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Обласне керівництво намагається відмазати участь тітушок в київському погромі?

Обласне керівництво намагається відмазати участь тітушок в київському погромі?

Учора Кременчуг.Today з посиланням на активіста Ігора Громова повідомляв, що тітушня готувалася у спортклубі на території Кременчуцького військового ліцею.
Керівник Полтавського обласного осередку Української федерації хортингу Олексій Семигал в інтерв’ю виданню «Полтавщина» назвав це брудною атакою і заперечив участь хортингістів у столичних бійках.
— При Кременчуцькому військовому ліцеї дійсно викладався хортинг у період 2012-2014 років. Зіборов очолював організацію хортингу в цей період. Потім він залишив свою тренерську діяльність і пішов працювати в ТОВ «Хазард», приватну охоронну фірму. Але зараз він не працює і там, працював водієм. На відео з Києва я побачив декілька облич
— там були деякі хлопці, які у 2015 році виступали на Кубку України з хортингу. Але участь у Кубку могла взяти будь-яка спортивна організація.А виступати в змаганнях і хортинг — це різні речі. Я на київському відео побачив знайомих спортсменів з кікбоксингу, дзюдо, самбо, але вони не з Полтавської області.
Стверджуючи, що нападники «не з Полтавської області», Семигал, разом з тим, чомусь ігнорує зізнання самих тітушок у тому, що вони — з Кременчука.
Що ж, чим далі в ліс — тим більше дров…

Джерело:

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

476
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!