Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Горять гаражі та автомобілі

Горять гаражі та автомобілі

18 травня в селі Шилівка у місцевого пенсіонера, 1951 року народження, виникла пожежа в приміщенні гаража господарчої будівлі. Мешканці садиби знаходились вдома займались домашніми справами, загорання виявили із запізненням, тому вогонь знищив майно та значно пошкодив будівлю. Зіньківські рятувальники вогонь ліквідували швидко та врятували ще дві споруди на подвір’ї.
20 травня в центрі смт Опішня біля селищної ради трапилась пожежа легкового автомобіля ВАЗ-2109, 2002 року випуску, внаслідок чого вогнем знищено авто. Ймовірною причиною пожежі стало — коротке замкнення електромережі автомобіля. Пожежу погашено Опішнянськими вогнеборцями. Збитки склали 30 тисяч гривень. З початку року це вже 3-й автотранспортний засіб.


Олег РИСЬ,
Провідний фахівець Зіньківського РС
ГУ ДСНС у Полтавській області,
майор служби цивільного захисту.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

487
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!