Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

На засіданні постійної комісії

На засіданні постійної комісії

Нещодавно, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
Вела засідання голова постійної комісії районної ради Світлана Чикало.
В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в.о.голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.
Депутати обговорили хід виконання рішення тридцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 14 травня 2019 року «Про стан функціонування, перспективи розвитку освітньої галузі району та хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Зіньківського району на 2018-2020 роки», листи комунального некомерційного підприємства «Зінківська центральна районна лікарня» Зінківської районної ради Полтавської області щодо утримання ряду закладів охорони здоров’я на території району, розглянули низку кадрових питань та прийняли відповідні рекомендації.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

476
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!