Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Двадцять п’ять питань розглянули депутати на засіданні сорок другої сесії Зіньківської міської ради, яка пройшла 24 травня. У роботі сесії взяли участь депутат обласної ради Олександр Путря, депутат районної ради Олександр Бондаренко, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради і представники місцевих засобів масової інформації.
Першим питанням порядку денного було про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад у Зіньківську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Зіньків. Своїм рішенням депутати делегували міського голови Сергія Максименка до складу спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання. Дане рішення надсилали на розгляд до 19 сільських рад, які потенційно можуть стати суб’єктами об’єднаної громади.
В ході роботи сесії було затверджено звіт про виконання міського бюджету за перший квартал поточного року.
Своїм рішенням депутати міської ради внесли зміни і доповнення до трьох міських програм, затверджено дев’ять розпоряджень та п’ятдесят вісім договорів, укладених міським головою, затверджено рішення по шести питаннях майнового характеру, а також питання у сфері земельних відносин, що стосувалися звернень п’ятдесяти суб’єктів, підтримали проект рішення «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2020 рік».
Були внесені зміни до показників міського бюджету, зокрема:
— на оплату робіт по розробці оновленого генерального плану м.Зіньків 174,2 тис. грн.;
— на оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів виділено 150 тис.грн.;
— часткова субвенція на харчування учнів шкіл та вихованців дитсадочків становить відповідно 20,0 тис.грн. та 40,0 тис.грн.;
— на оплату вже виконаних робіт із ремонту пошкодженою негодою покрівлі адмінбудівлі в центрі міста направляється 25,0 тис.грн.,
— субвенція на заробітну плату та нарахування на заробітну плату керівнику міського духового оркестру складає 20,4 тис.грн.,
— для нагородження кращих учнів дитячої музичної школи премією імені Порфирія Батюка та участь однієї її вихованки в міжнародному конкурсі, який проходитиме в Болгарії було виділено відповідно 8346 грн. та 7660 грн.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

573
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!