Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

На Зіньківщині відкрили відразу чотири ігрових майданчика

На Зіньківщині відкрили відразу чотири ігрових майданчика

Дванадцятого червня, в рамках постійно діючої соціальної програми, народний депутат України Олег Кулініч відкрив відразу чотири дитячі ігрові майданчики.
Першим відкрили майданчик у селищі Опішня, в мікрорайоні, який знаходиться на окраїні селища. Діток тут живе багато – лише у місцевих багатоповерхівках понад 70 дітей, а ще багато діток з приватного сектору. Гратися ж їм було ніде – тут лише дві іржавих поламаних каруселі радянських часів.
Другий майданчик відкрили у селі Міські Млини, Опішнянської ОТГ. Як повідомили місцеві жителі, до відкриття майданчика у цьому селі взагалі не було місця для ігор. Тут працює табір, але його територія закрита і туди місцевих дітей гратися не пускають.
Третій – у Артелярщині. Олег Кулініч разом з сільським головою Світланою Манойло поздоровили діток з тим, що в них тепер є чудове місце для ігор. Майданчик встановили у центрі села, а маленькі мешканці Артелярщини порадували своїми виступами і дуже зворушливими і красивими подарунками.
Четвертий майданчик – у Новоселівці. Народний депутат привітав діток та сказав, що був щасливий подарувати їм таку радість. Потім з сільським головою Василем Міхеєвим і місцевими мешканцями обговорив низку проблем місцевої громади, а їх багато – це і дорога, якої майже нема, і майже не функціонуюча пошта, і неможливість купити ліки, і відсутність автобусного сполучення.
Нагадаємо, постійно діюча соціальна програма фінансується з власних коштів народного депутата Олега Кулініча.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1413
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!