Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Вітали з Днем медичного працівника

Вітали з Днем  медичного працівника

Із року в рік в третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника. Цей день став традиційним святом після видання Указу Президента України від 1994 року. Наша держава приділяє багато уваги у сфері медичної допомоги: профілактика та здорового способу життя проголошуються головним змістом діяльності всіх закладів, формується нова система управління, що базується на засадах ринкової економіки з використанням методів сучасного менеджменту, запроваджується сімейна медицина та медичне страхування, реформується медична освіта.
Важко уявити наше життя без медицини. Будь – яка людина, незалежно від полу і віку прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає в світі більш відповідальної професії ніж лікар. Лікарі рятують життя, а тому заслуговують поваги та пошани не тільки в своє професійне свято. День медичного працівника традиційно святкується в нашій країні, як свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я співгромадян. Ця дата давно вийшла за рамки суто професійного свята, адже в світі немає жодної людини, яка хоча б раз в житті не зверталася по допомогу до лікарів.
І саме в цей день працівники сфери охорони здоров’я особливо відчувають свою необхідність та значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами та досягненнями.
Сьогодні, напередодні свята, в залі засідань районної ради відбулися урочистості з нагоди Дня медичного працівника. Привітати медичну спільноту району прийшли заступник голови районної ради Сергій Загорулько, перший заступник голови районної державної адміністрації Микола Хоменко, заступник міського голови Геннадій Хорошун.
Звертаючись з вітальним словом до медичних працівників району Сергій Загорулько зазначив: «Сьогодні медична галузь стоїть на новій сходинці розвитку національної системи охорони здоров’я, модернізація якої має вирішити найскладніші питання української медицини — від створення сучасної системи екстреної медичної допомоги до організації якісного медичного обслуговування як у маленьких селах, так і у мегаполісах.
Реформа системи охорони здоров’я активно набирає оберти, що націлює депутатів всіх рівнів на поглиблене вивчення питань надання висококваліфікованих медичних послуг населенню в комфортних умовах».
З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, надання населенню кваліфікованої медичної допомоги Сергій Загорулько та Микола Хоменко нагородили кращих працівників галузі охорони здоров’я Зіньківщини грамотами Зіньківської районної ради та районної державної адміністрації.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

460
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!