Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Почалося. Зареєстрований кандидат по 147 - му мажоритарному округу

Почалося. Зареєстрований кандидат по 147 - му мажоритарному округу

Триває реєстрація кандидатів у народні депутати України на позачергові вибори, які заплановані на 21 липня.
Станом на 15 липня, центральна виборча комісія зареєструвала 264 кандидати по мажоритарних округах. З них 22 висунуті партіями, решта – шляхом самовисування.
По одномандатному виборчому округу №147 (Центр виборчого округу: місто Миргород. Опис меж виборчого округу: місто Миргород, Диканський, Зіньківський, Миргородський, Решетилівський, Шишацький райони) вже зареєстрований Анатолій Нелюба.
Нелюба Анатолій Миколайович – народився 31 сiчня 1961 року в смт Диканька Полтавської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, професор, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, безпартійний, проживає в місті Харкові, судимість відсутня, самовисування.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

936
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!