Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛАСЯ 43-Я СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

ВІДБУЛАСЯ 43-Я СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ

Двадцять п’ятого червня, у залі засідань Зіньківської міської ради, відбулося засідання сорок третьої сесії міської ради.
У роботі засідання взяли участь 20 депутатів міської ради, депутати районної ради Олександр Бондаренко і Микола Ричинда, члени виконавчого комітету, працівники апарату міської ради, представники ЗМІ району.
В ході пленарного засідання було розглянуто шістнадцять питань порядку денного.
Своїм рішенням депутати внесли часткові зміни по питанню про встановлення місцевих податків та зборів на території Зіньківської міської ради на 2020 рік.
Депутатами міської ради затверджені Програма інформаційної підтримки розвитку та діяльності органів місцевого самоврядування Зіньківської міської ради на 2019-2020 роки та Положення про інформаційний бюлетень «Зіньківський вісник».
Були внесені зміни до показників бюджету, зокрема на вивезення твердих побутових відходів у липні-серпні виділяється 120 тисяч гривень.
На сесії затверджено чотири розпорядження міського голови і десять укладених ним договорів.
Всі питання порядку денного були попередньо обговорені на засіданнях профільних комісій.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

648
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!