Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

На Полтавщині всьоме відбулася спартакіада “Сила духу” серед потерпілих внаслідок нещасних випадків

На Полтавщині всьоме відбулася спартакіада “Сила духу” серед потерпілих внаслідок нещасних випадків

25 червня 2019 року управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області спільно з обласним фізкультурно-спортивним товариством «Спартак» та регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» на базі обласного дитячого оздоровчого центру «Маяк» було проведено регіональну спартакіаду «Сила духу».
Завдання сьомої спартакіади, що організовується Фондом соціального страхування України, є залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя, пропаганда фізичної культури і спорту серед людей з особливими фізичними потребами.
За програмою спартакіади учасники Диканського відділення, де зібралися представники двох районів, змагались:
— в бомбаскеті – Авраменко Іван Михайлович (Зіньківський район),
— в дартсі – Король Сергій Вікторович (Зіньківський район),
— в гирьовому спорті — до 80 кг -Шкурпела Олександр Васильович, понад 90 кг – Войтешенко Олександр Андрійович (Диканський район),
— з шахів – Чуприна Олександр Володимирович (Диканський район),
— з настільного тенісу – Гордівський Олексій Миколайович (Диканський район).
В кожному виді змагань вони намагались проявити себе якнайкраще. Цьогорічними переможцями обласної спартакіади в особистому заліку по Диканському відділенню стали:
— Шкурпела Олександр Васильович, 1955 року народження, який в гирьовому спорті до 80кг, виборов ІІ місце, отримав грамоту та медаль. Олександр Васильович перебуває на обліку у відділенні з 2005 року, проживає в с. Великі Будища, Диканського району.
— Король Сергій Вікторович, 1958 року народження, який в дартсі виборов ІІІ місце, отримав грамоту та медаль. Сергій Вікторович перебуває на обліку у відділенні з 2007року, проживає в с. Пилипенки, Зіньківського району.
Під час змагань панувала атмосфера взаємопідтримки та розуміння. Спілкування між учасниками з різних команд було емоційним і доброзичливим та нагадувало зустріч давніх добрих друзів.
З кожним роком наші учасники покращують свої результати, Диканське відділення дякує представникам двох районів за участь в проведені обласної спартакіади «Сила духу», за сильну волю до перемог, за те що вони проявили свою активну життєву позицію, за те, що вони своїм прикладом надихають інших займатися спортом, за те що вони зуміли подолати власні негаразди, які випали на їхню долю.


Г.ВІНТОНЯК,
начальник Диканського відділення управління виконавчої
дирекції Фонду соціального страхування України у Полтавській області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

658
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!