Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Відбулося перше засідання

Відбулося перше засідання

Як повідомила прес – група Зіньківської міської ради, днями відбулося перше засідання міський голова Сергій Максименко на якому були присутні члени спільної робочої групи заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, депутат Зіньківської районної ради Геннадій Хорошун, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності міської ради – головний бухгалтер Світлана Педоренко, Проценківський сільський голова Володимир Литвиненко, головний бухгалтер Проценківської сільської ради Катерина Хорошун, депутат Проценківської сільської ради Анна Жмурко. На засідання були запрошені начальник фінансового управління райдержадміністрації Світлана Слинько та працівники апарату міської ради.
В ході засідання було заслухано основні проблемні питання, які стосуються жителів Проценківської сільської ради, зокрема фінансування закладів освіти, культури, медицини, робота торгівлі, автобусне сполучення.
На наступному засіданні планується розглянути питання щодо розподілу коштів на фінансування заходів та погодити проект меморандуму про спільну співпрацю між Зіньківською міською радою та Проценківською сільською радою на 2020рік.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

483
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!