Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

У Полтавському районі чоловік викрав автомагнітолу (ФОТО)

У Полтавському районі чоловік викрав автомагнітолу (ФОТО)

Із заявою про вчинення крадіжки 27-річний чоловік негайно звернувся нам телефон «102».
«Виїздом на місце події працівники Полтавського районного відділення поліції опитали свідків та перевірили камери зовнішнього відео спостереження. Саме завдяки технічному оснащенню було встановлено, що крадіжку скоїв 52–річний полтавець. Чоловік уже притягувався до кримінальної відповідальності за різного роду правопорушення. Зловмисника вдалося швидко розшукати – у тому ж населеному пункті він пропонував перехожим купити викрадене», — повідомив Олександр Кравченко, начальник Полтавського
районного відділення поліції.

Працівники поліції вилучили речовий доказ та направили на експертизу. Відомості про подію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання — арешт на строк до шести місяців або позбавлення волі на строк до трьох років.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

540
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!