Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

При спробі загасити вогонь чоловік отримав опіки

При спробі загасити вогонь чоловік отримав опіки

22 липня до «Служби порятунку-101», міста Зіньків надійшло повідомлення про пожежу, яка виникла на подвір’ї житлового будинку, в центрі села Проценки.
Вогнеборці, які прибули на виклик, відразу приступили до гасіння. Було встановлено, що власники майна запалили непотріб, під будинком, а потім 78-річний господар кинувся його рятувати. За даними медиків, чоловік отримав термічні опіки тулуба, шляхів дихання, верхніх та нижніх кінцівок ІІІ-ІV ступеню та доставлений до Зіньківської лікарні.
За статистикою найчастіше жертвами вогняної стихії стають літні люди, а також багатодітні сім'ї та громадяни, які опинилися в складних життєвих умовах.
З початку року на пожежах в Полтавській області загинуло 42 осіб, травмовано 26.


Олег РИСЬ,
провідний фахівець Зіньківського РС
ГУ ДСНС у Полтавській області
майор служби цивільного захисту.


Оперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkivШановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

506
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!