Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

В інтернет - спільноті "Підслухано Опішня NEW" розпочалася "травля"

В інтернет - спільноті "Підслухано Опішня NEW" розпочалася "травля"

Після всім відомого випадку, який стався в Опішні з головою ОТГ, ярі прихильники Миколи Різника розпочали «переслідування» читачів, які відреагували на новину не так як вони.
Нас дуже обурює причина «травлі» жителів Опішнянської ОТГ тільки за те, що люди поділилися новиною з нашого сайту, а також з інших сайтів, які опублікували новину про затримання Миколи Різника.
Так як заступник голови Опішнянської ОТГ Теймур Мустафаєв є ініціатором масових рухів, мітингів на підтримку Миколи Різника ми вважаємо за доцільне звернутися саме до нього з вимогою припинити переслідування людей, думка яких відрізняється від думок інших. Кожна людина має свою точку зору та по — своєму реагує на ту чи іншу подію. Добиваючись законних поступків від інших ви порушуєте Конституційні права жителів Опішнянської ОТГ.


Колектив МЕДІА — ЦЕНТРУ «ЗІНЬКІВЩИНА».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

1778
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!