Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Людмила Овчаренко: «Хай у роті пір'я поросте»

Людмила Овчаренко: «Хай у роті пір'я поросте»

На пленарному засіданні сесії Полтавської обласної ради депутат Людмила Очаренко висловила свою позицію, з приводу затримання голови Опішнянської ОТГ.
«Мабуть всі вже чули про те, що відбулося із головою Опішнянської ОТГ: 23 липня військові прокурори і представники окремих структур національної поліції області взяли його у власному кабінеті під час отримання хабаря. Так само як і більшість жителів Опішні, я дізналася про це із засобів масової інформації. Одразу ж піднялася хвиля наклепницького бруду на чесних і порядних людей, які взагалі не мають ніякого відношення до справи, але які як кістка в горлі тим особам, які особисто нічого не зробили для громади і лише здатні з піною біля рота горлати. На жаль, такі особи завжди будуть. Сьогодні відбулося друге пленарне засідання сесії Полтавської обласної ради, на якій в числі інших обласних депутатів я підтримала звернення до всіх силових структур області неупереджено розслідувати дану справу. НЕУПЕРЕДЖЕНО! Вважаю, що злодії повинні сидіти в тюрмі, а невинні повинні бути на свободі. Але ступінь вини мають довести слідчі органи і суд. Тільки так має бути! Проте особливо завзяті прихильники голови вже оголосили хто винен і при цьому вважають, що вони мають на це якесь право. Вони забули, що не мають ніякого права паплюжити честь і гідність інших людей. На думку приходить вислів «Кращий метод захисту — це напад». Думаю, що вони за цим принципом живуть. Хочу нагадати, що лише повноважні органи мають встановити вину або невинуватість селищного голови! За таким принципом живуть усі демократичні суспільства. Вони ніколи не плутали демократію із анархізмом, невіглаством і вседозволеністю. Впевнена, що в цій справі правда візьме верх, а у всіх брехунів і горлохватів, як каже один колишній мій друг, «хай у роті пір'я поросте», — сказала Людмила Очаренко.
Нагадаємо, що сьогодні вранці колектив МЕДІА – ЦЕНТРУ «ЗІНЬКІВЩИНА» звертався до заступника голови Опішнянської ОТГ Теймура Мустафаєва з приводу переслідування людей, які висловлювали різні думки, з приводу затримання Миколи Різника.


О.ЛЕОНТІЙ.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

918
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!