Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Голову Опішнянської ОТГ відсторонили від посади

Голову Опішнянської ОТГ відсторонили від посади

Октябрський суд розглянув клопотання слідчого та прокуратури, зокрема про відсторонення голову Опішнянської ОТГ Миколи Різника від посади та накладення арешту на його майно.
Нагадаємо, 23 липня, військова прокуратура затримала Миколу Різника в приміщенні селищної ради при спробі отримати хабар у розмірі 12 тисяч гривень. Цього ж дня йому оголосили підозру. А наступного обрали міру запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту.
Підозрюваний вини не визнає, натомість заявляє про провокацію та пов'язує це зі своїми політичними опонентами.
Слідча наголошує, що оскільки Різник є посадовою особою і злочин стосується саме посадових обов'язків, то він має бути відсторонений від посади.
Суддя оголосила ухвалу, щодо клопотання слідчого про відсторонення від посади Миколи Різника задовольнити частково. А саме на період досудового розслідування — до 23 вересня та накласти арешт на нерухомість, що належить Миколі Різнику.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

616
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!