Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

БРАВ ЧИ НЕ БРАВ? ІНША ВЕРСІЯ

БРАВ ЧИ НЕ БРАВ? ІНША ВЕРСІЯ

Останні події, які відбулися нещодавно в Опішні набули широкого розголосу по всьому Зіньківському районі. Читачі запитують, нашу думку, з приводу даної події.
Ніколи не вважав себе експертом, але читачі бажають знати.
Нагадаємо, 23 липня, військова прокуратура затримала Миколу Різника в приміщенні селищної ради при спробі отримати хабар у розмірі 12 тисяч гривень. Цього ж дня йому оголосили підозру. А наступного – обрали міру запобіжного заходу у вигляді нічного домашнього арешту.
Підозрюваний вини не визнає, натомість заявляє про провокацію та пов'язує це зі своїми політичними опонентами. Деякі опішняни відверто зловтішалися, деякі – співчували.
Звинувачення
В усіх своїх інтерв’ю Микола Різник згадує народного депутата від 147 – го виборчого округу Олега Кулініча. Ні, прямих звинувачень немає, але називає його ймовірним замовником провокації.
Навіть цю неприємну ситуацію Різник намагається використати з максимальною вигодою для себе. По – перше, він поставив себе у вигідне положення – «жертви репресій», по – друге, під цей скандал можна «призначити» когось ворогом.
Серед деяких жителів Опішні існує думка, що у разі призначення головою ОТГ «людини Кулініча», то той би вирішив деякі земельні питання та спори з місцевими агропідприємствами. Але у своїх інтерв’ю, яких дав мабуть з десяток, щодо інцеденту з хабарем, Різник наголошував, що всі рішення стосовно землі приймають виключно місцеві депутати.
Хіба можна представити нардепа Кулініча або місцевого аграрія Ващенка, які домовляються з двадцятьма опішнянськими депутатами про «віджим» землі? Смішно. Ні в якому разі не бажаю принизити або зменшити роль селищного голови, але у таких справах селищний голова майже немає ніякого впливу. У будь – яких спорах, шляхом домовленостей агрофірми вирішили б усі питання, тому що бізнесмени менше всього бажають мати діло з владою.
Також, Микола Різник припускає, що це помста від нардепа за те, що Опішня на позачергових виборах у народні депутати проголосувала за Олександра Ващенка. У своєму інтерв’ю ІВ «Трибуна» він дає зрозуміти, що саме він вплинув на хід голосування і поплатився саме за це.
Якщо Микола Різник на камеру стверджує, що він відкрито впливав на хід позачергових виборів у народні депутати, то у правоохоронних органів повинні б були з’явитися запитання.
Кому це вигідно?
Як видно, навряд чи Різник міг впливати на роботу відомих нам агропідприємств. Залишається не зрозумілим, чому у голови Опішнянської ОТГ тільки одна версія, кому вигідне його усунення? Тільки мені здається підозрілим, що в день затримання його «близьке оточення» постійно було поруч, а в момент затримання Різника деякі постійно знаходилися у приймальні у робочий час?
Можливо, я помиляюся, але історія за сотні років нам наводить безліч прикладів, коли саме близьке оточення правителів усіх часів влаштовує державні перевороти, революції. Я не дуже грубо натякнув? Раджу задуматися.
Брав чи не брав?
На це питання відповість суд, ми не можемо оприлюднювати припущення.


О.ЛЕОНТІЙ,
МЕДІА – ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА».
Фото: zmist.pl.uaОперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkiv


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

848
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!