Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Відбулося засідання постійних комісій

Відбулося засідання постійних комісій

Дванадцятого серпня, у депутатській кімнаті Зіньківської районної ради, під головуванням голови постійної комісії Юрія Вовка, відбулося засідання постійних комісій районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природнього середовища та раціонального природокористування, промислової політики, будівництва, транспорту, зв’язку, підприємництва, інвестицій, житлово – комунального господарства та розвитку інфраструктури, регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
В ході роботи комісії обговорювалися питання про проведення жнив у Зіньківському районі, про хід виконання програм охорони довкілля Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, підтримки і партнерства між районною владою та суб’єктами малого та середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки, розвитку малого та середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки, по яких інформувала Лариса Сербин – головний спеціаліст відділу економіки, торгівлі, економічного аналізу та бухгалтерського обліку управління економічного та агропромислового розвитку і торгівлі Зіньківської РДА.
Анатолій Водолага, керівник апарату, виконуючий обов’язки голови Зіньківської РДА, інформував присутніх про хід виконання програми розвитку архівної справи Зіньківського району на 2018 -2019 роки, про санітарний стан та благоустрій територій населених пунктів, про підсумки виконання програми економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2016 – 2020 роки та про внесення змін до місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016 -2020 роки.
Про внесення змін до показників районного бюджету інформувала начальник фінансового управління Зіньківської РДА Світлана Слинько.


МЕДІА – ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА».


Оперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkiv


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

515
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!