Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

Відбулося засідання постійних комісій

Відбулося засідання постійних комісій

Тринадцятого серпня, у депутатській кімнаті Зіньківської районної ради, під головуванням Світлани Чикало, відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту.
На порядку денному розглядалось дев’ятнадцять питань.
Начальник відділу освіти Зіньківської РДА Юрій Дахно доповів про хід виконання районних програм з оздоровлення та відпочинку дітей на 2016 – 2019 років в 2019 році, національно – патріотичного виховання дітей та молоді на 2017 – 2020 роки, розвитку дитячо – юнацького гандболу у Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки.
Рекомендовано внести зміни до програм розвитку дитячо – юнацького гандболу у Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки, підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018 – 2020 роки «Турбота», розвитку первинної медико – санітарної допомоги Зіньківського району 2018 – 2020 роки, розвитку та фінансової підтримки КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 -2021 роки, Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Зіньківського району, рішення двадцять п’ятої сесії районної ради сьомого скликання від 20 квітня 2018 року «Про делегування повноважень в галузі освіти», показників районного бюджету.
Члени комісії розглянули листи від КНП «Зіньківська центральна районна лікарня», зокрема, про скорочення лікарів – стоматологів та закриття стоматологічних кабінетів.
Голова районної ради Сергій Нерозя відповів на лист від Олександра Беспалого, в.о директора КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» звинуваченням у непрофесійному підході до цього питання директора разом із медичним директором Вірою Ургановською.
— Районна рада виділила близько семи з половиною мільонів гривень з районного бюджету, це ті гроші, які б повинні були перерахувати Національна Служба Здоров’я України, — сказав Сергій Нерозя, — від вас, Олександре Валентиновичу, та від медичного директора я чекав вивчення цього питання та пропозицій, щодо вирішення цієї проблеми. Дуже легкі шляхи у вас – закрити та скоротити, — підсумував голова районної ради.
На засіданні постійної комісії було розглянуто ряд інших питань.МЕДІА – ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА».


Оперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkiv


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

663
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!