Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

16 серпня, у залі засідань районної ради, відбулося пленарне засідання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання, яке вів голова районної ради Сергій Нерозя.
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, керівник апарату, виконуючий обов’язки голови та перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.
В ході засідання депутати розглянули 33 питання порядку денного.
Рішенням депутатів районної ради внесли зміни до районних програм економічного і соціального розвитку Зіньківського району на 2019 рік, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, місцевої соціальної програми цивільного захисту Зіньківського району на 2016 – 2020 роки, підтримки соціально вразливих верств населення Зіньківського району на 2018-2020 роки «Турбота», розвитку та фінансової підтримки КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» на 2019 – 2021 роки та до Програми розвитку первинної медико- санітарної допомоги Зіньківського району на 2018 – 2020 роки, розвитку дитячо-юнацького гандболу в Зіньківському районі на 2017 – 2021 роки, до Положення про порядок проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
Багато невирішених питань з’явилося в роботі комунальних некомерційних підприємств – «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги». Керівники цих закладів інформували про використання коштів, передбачених на галузь охорони здоров’я району, якість надання медичних послуг жителям району та хід виконання районної програми забезпечення лікарів Зіньківського району житлом на 2017 – 2020 роки.
Депутатами районної ради був затверджений Статут КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» у новій редакції, звіти про виконання фінансових планів за І квартал 2019 року, структури та граничні штатні чисельності працівників КНП «Зіньківська центральна районна лікарня» та «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги», Положення про порядок складання, затвердження та контролю за виконанням фінансових планів закладів охорони здоров’я, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зіньківського району та діють в організаційно-правовій формі комунальних некомерційних підприємств.
Прийнято рішення про утворення на базі Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області та зміну найменування юридичної особи Човно — Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Зіньківської районної ради Полтавської області.
На пленарному засіданні депутатами внесено зміни до показників районного бюджету за І півріччя 2019 року та затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року з урахуванням трансфертів по доходах у сумі 165 840,2 тис. грн. (з них по загальному фонду – 161 120,1 тис. грн., по спеціальному – 4 720,1 тис. грн.), по видатках у сумі 171 089,2 тис. грн. (з них по загальному фонду – 158 630, 4 тис. грн., по спеціальному – 12 458,8 тис. грн.).
Також депутатами районної ради в ході роботи було розглянуто ряд інших питань.


МЕДІА — ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА»


Оперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkiv


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

548
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!