Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Дорогі земляки!

Дорогі земляки!

Дорогі земляки!


Прийміть найщиріші вітання із національними святами державності – Днем Державного Прапора та 28 річницею Незалежності України!
Ці визначні дати навіки увійшли в історію нашої держави золотою сторінкою її біографії, започаткувавши нову епоху в житті нашого народу, законодавчо закріпили їх вікові демократичні прагнення до національного відродження, духовної свободи, економічного зростання, культурного піднесення.
Через тисячоліття пролягав шлях становлення нашої держави. Україна прославлена своєю багатою історією та культурою, мелодійною мовою. Працьовитістю та сумлінністю людей. На перехрестях української історії сплелися пошуки й випробування, злети й падіння, перемоги й поразки, які завжди нам нагадуватимуть про звитяжні сторінки нашого національного формування.
Безумовно, ці роки незалежності стали випробуванням для всіх нас – випробуванням на зрілість, на самоповагу, на толерантність. А тому, не може бути сумніву, що працелюбний народ України здатен поліпшити життя у своїй власній державі.
Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Тож хай у ці дні над будівлями майорить державний стяг та наповнює серця патріотизмом, гордістю за наш волелюбний народ.
З нагоди свят, щиро зичу усім вам, дорогі земляки, миру та злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, благополуччя і достатку у ваших оселях, мудрості і успіхів у справах та починаннях заради процвітання Незалежної України та її народу.
Нехай ці величні свята вселяють гордість за український народ, нашу країну, об’єднують усіх українців, дарують нам світлі надії та впевненість у завтрашньому дні!


З повагою – голова районної ради Сергій Нерозя.


Шановні зіньківчани!


Сердечно вітаю вас із національними святами нашої державності — Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
День Державного прапора та день Незалежності України — це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Це Дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна із своїми державними символами.
З нагоди свят щиро бажаю вам, шановні земляки, стабільності, миру та успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій та мир на рідній землі і захистити незалежність та свободу держави. Бажаю усім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа!


З повагою, міський голова С.М.Максименко.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

606
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!