Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (091) 619 - 81 - 18, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

НА ЗІНЬКІВЩИНІ ГОРИТЬ СУХА ТРАВА

НА ЗІНЬКІВЩИНІ ГОРИТЬ СУХА ТРАВА

Як повідомив провідний фахівець Зіньківського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області Олег Рись, частіше за все пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей — пожежі будівель, лісових насаджень та сільськогосподарських угідь.
В період з 22 по 26 серпня вогнеборці міста Зіньків та селища Опішня ліквідовували сім пожеж на відкритих територіях та загалом чотирнадцять за неповний місяць серпень.
Двадцять другого серпня в селищі Опішня горіла суха трава, внаслідок чого вогонь перекинувся на безгосподарний сарай. 22, 23 та 26 серпня, на території Лютенськобудищанської сільської ради, горіла стерня пшениці, узбіччя автодороги та лісопосадка. Двадцять третього серпня на території Дейкалівської сільської ради горіло узбіччя автодороги. Двадцять шостого серпня на території Зіньківської міської ради горіла суха трава, також, у цей день, на території Опішнянської селищної ради горіла суха трава, внаслідок чого вогнем знищено до 1 тони сіна.


Оперативні новини на Ваш мобільний! Підписатися на канал Telegramm можна за посиланням t.me/mediazinkivШановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

581
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!