Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ДЛЯ ДОБРИХ СПРАВ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕТЬСЯ ЧАС

ДЛЯ ДОБРИХ СПРАВ ЗАВЖДИ ЗНАЙДЕТЬСЯ ЧАС

Українці люблять говорити, що пташка красна своїм пір’ям, а людина – справами. Саме добрі справи, хоч і не потребують ніякої реклами (адже зроблені від чистого серця), швидко знаходять прихильників і стають відомими широкому загалу. Приємно й те, що в Україні щороку збільшується кількість благодійників, спонсорів, меценатів, які опікуються проблемами інших. Серед них і випускник Зіньківської школи №1, а нині народний обранець до Верховної Ради України Олег Іванович Кулініч.
От і цього 2019 року завдяки клопотанню Олега Івановича опорний заклад «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№1» та інші школи району отримали нові парти й стільці. Також народний депутат радо відгукнувся на звернення батьків учнів 5 – Б класу та виділив кошти на придбання лінолеуму. Також ми, батьки та учні 5 – Б, щиро вдячні за фінансову підтримку в підготовці класної кімнати до нового навчального року й бажаємо Олегу Івановичу здоров’я та всіляких гараздів.


Батьківський комітет 5 – Б класу опорного закладу
«Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№1»
Зіньківської районної ради Полтавської області.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

717
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!