Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Пенсіонер кинув дружину у криницю і засипав землею

Пенсіонер кинув дружину у криницю і засипав землею

У квітні він кинув п'яну жінку до криниці і присипав землею.Вони випивали. Після розпивання спиртних напоїв, чоловік бив її, сідав зверху, примушуючи до злягання нетрадиційним способом. Одне із застіль закінчилося смертю жінки, але слідів насильства на її тілі судмедексперти не виявили. Концентрація алкоголю в крові загиблої — 5,1 проміле, що станом близько до коми. Але судмедексперти вважають, що смерть не пов'язана із алкогольним отруєнням.Злякавшись, що його подруга померла, чоловік скинув її тіло в 4 метровий колодязь і закидав землею.

«Він відтягнув її тіло до колодязя і кинув вниз головою. Вона, схоже, в цей момент була ще жива. Він і першу свою дружину бив і неодноразово говорив про те, що вб'є і кине в колодязь», — каже сестра загиблої Любов.
За рішенням колегії суддів, чоловік зобов'язаний виплатити 50 тисяч моральної компенсації дочці загиблої, яка виступила у справі позивачем, а також компенсувати більше 7 тис. грн матеріального збитку.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

540
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!