Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (093) 065 - 82 - 07, (099) 279 - 91 - 61 (Viber)
Повідомити про подію

ВИЙШОВ У СВІТ ПЕРШИЙ НОМЕР «ЗІНЬКІВСЬКОГО ВІСНИКА»

ВИЙШОВ У СВІТ ПЕРШИЙ НОМЕР «ЗІНЬКІВСЬКОГО ВІСНИКА»

Третього вересня був віддрукований перший номер інформаційного бюлетню Зіньківської міської ради «Зіньківський вісник».
Перший номер бюлетню приурочений до Дня міста Зіньків. У ньому вас вітають народний депутат Олег Кулініч та міський голова Сергій Максименко, вашій увазі програма заходів до Дня міста, історія.
— Рішення про його видання депутати Зіньківської міської ради прийняли одноголосно на сесії 25 червня цього року. Ми не маємо на меті конкурувати з районними газетами, які мають свою аудиторію та свою історію. Наше бажання – щомісячно об’єктивно інформувати зіньківчан про роботу міської ради, її депутатського корпусу та виконавчого комітету, про наші плани, здобутки, проблеми та невирішені питання, надавати роз’яснення, друкувати рішення ради та виконкому, які зачіпають інтереси мешканців міста та сіл міської ради, публікувати цікаві історичні матеріали.
Зіньківчани завжди можуть звернутися до редакційної колегії інформаційного бюлетеня для опублікування власних матеріалів, що стосуються громади, а також для подачі оголошень некомерційного характеру.
Видання буде друкуватися у форматі А3, не рідше одного разу на місяць накладом до 2,5 тисяч примірників та розповсюджуватися міською радою безкоштовно, — сказав міський голова Сергій Максименко.
Інформаційний бюлетень «Зіньківський вісник» Зіньківської міської ради віддрукований у видавництві «Гадяч». Формат: 1 лист А3. Верстку оригінал – макету виконує ТОВ «МЕДІА — ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА». Голова редакційної колегії — Сергій Максименко.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

778
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!