Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Голова районної ради привітав жителів міста

Голова районної ради привітав жителів міста

Шановні зіньківчани, дорогі земляки!

Від імені районної ради, депутататського корпусу районної ради та від себе особисто вітаю вас із 76 річницею визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників та 96 річницею утворення нашого району.
Зіньківщина – квітучий край з багатим історичним минулим і трудовим сьогодення. Ми з вдячністю згадуємо всіх, хто творив його славетну історію, збагачував традиції, розбудовував та боронив від ворога.
Серед низки незабутніх подій, які увійшли в героїчний літопис нашого краю, особливо яскравим є вересень сорок третього року. Це – осінь визволення нашого району і Полтавщини від німецько-фашистських поневолювачів.
Великий подвиг тієї страшної війни назавжди закарбується у вдячній пам’яті усіх наступних поколінь. Доземний уклін і глибока шана визволителям!
Дорогі ветерани! Низько вклоняюся вам і висловлюю щиру подяку за героїчний подвиг, за Перемогу, за розуміння й батьківську підтримку в розбудові району.
За 96 років становлення і розвитку нашого району нам є чим пишатися, на кого рівнятися, над чим працювати надалі. Адже весь цей час, навчаючись у старшого покоління, намагаючись зберегти та примножити надбане батьками, зіньківчани трудилися та створювали, запроваджували та досягали.
Дорогі земляки! Дякую кожному з вас, за всі добрі справи, наміри та починання, спрямовані на розвиток та благоустрій нашого району, покращення добробуту його жителів.
Низький уклін та глибока шана працьовитим та щирим зіньківчанам, керівникам, які очолювали район у різні часи його становлення та розвитку, усім, хто працював та працює на благо розвитку та звеличення рідної Зіньківщини і всієї України.
Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до рідного міста, адже саме спільними зусиллями кожного дня, кожного року ми маємо творити місто заради майбутнього наших дітей та з поваги до наших батьків.
Від щирого серця вітаю всіх вас, дорогі земляки, з днем міста! Від усієї душі зичу місту динамічного розвитку і процвітання. Усім мешканцям нашого славетного краю бажаю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла, щасливої долі й Божого благословення!
Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто завжди розвивається, а серед його жителів панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра!
З Днем народження, Зінькове! Зі святом, дорогі зіньківчани!


З повагою – голова районної ради
Сергій Нерозя.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

556
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!