Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Зіньківчан вітає міський голова

Зіньківчан вітає міський голова

Шановні зіньківчани!
У житті кожного з нас є багато свят, але є й особливі, які займають окреме місце у наших серцях. Без сумніву, одним із таких є День народження рідного міста, який вже традиційно ми святкуємо разом із відзначенням річниці визволення Зінькова та сіл міської ради від фашистських загарбників.Сьогодні ми повинні пам’ятати, що 76 років тому в боях за визволення віддали свої життя 1175 воїнів різних національностей 52-ї армії Воронезького фронту, а 6 вересня 1943 року Зіньків став першим районним центром Полтавщини звільненим від окупантів. Схилімо ж голови перед світлою пам’яттю воїнів-визволителів.
Висловлюю слова глибокої вдячності і шани живим ветеранам-фронтовикам, усім зіньківчанам, які на фронті і в тилу винесли весь тягар війни, а в повоєнний час піднімали з руїн наш Зіньків і села, які своєю працею і талантом розбудовували та возвеличували його.
Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю воїнів-зіньківчан Івана Матвієвського, Віталія Кузьменка, Миколи Ряскова, які загинули за Україну на Донбасі, говоримо слова вдячності нашим землякам і всім воїнам, які захищали й сьогодні захищають нас на Сході.
Шановні земляки! Міста як і люди мають свою історію і свою долю. Зіньків неповторний своїми традиціями та колоритом. За 415 років наше місто зазнало чимало змін, міняло свій вигляд і керманичів, не раз зазнавало руйнувань і відбудовувалось. Але незмінною залишалася любов до Зінькова, гордість за земляків – працьовитих, талановитих і небайдужих, які творили і сьогодні творять славну історію нашого міста.
Зіньків – це колиска цілої плеяди видатних письменників, учених, митців, військових, лікарів, хліборобів… Його минуле було збагачене неоціненними культурними та духовними здобутками й увінчане славетними перемогами та трудовою звитягою сьогоднішніх поколінь зіньківчан. Саме любов до Зінькова спонукає нас до невтомної праці в ім’я збереження та примноження досягнень рідного міста.
Сьогодні Зіньків розвивається, з кожним роком стає впорядкованішим та красивішим. І в цьому ми завдячуємо народному депутату України О.І.Кулінічу, депутатам усіх рівнів, місцевим органам державної виконавчої влади, трудовим колективам, підприємцям, активістам, усім небайдужими зіньківчанам.
У цьому році проведено поточний ремонт дорожнього покриття на 19 вулицях і провулках у Зінькові та селі Пилипенки, завершуються роботи по укладанню третього шару покриття на об’їзній навколо міста, капітально відремонтовано частину вул. Погрібняка і тротуару по вул.Соборності, реконструйовано освітлення на чотирьох вулицях, завершуються роботи по ремонту мосту в селі Сиверинівка, поліпшилася робота водопровідно-каналізаційної мережі міста, виконано значний обсяг робіт по благоустрою та озелененню Зінькова.
У міської влади ще багато планів і попереду чимало роботи. Ми надіємося, що в наступному році заявить про себе наша спільна з Проценківською сільською радою Зіньківська об’єднана територіальна громада. Віримо, що за вашої підтримки, дорогі земляки, вдасться зробити Зіньків ще кращим, затишнішим і комфортнішим для проживання.
Хай мир, добробут, злагода, взаємна повага та довіра панують серед зіньківчан. Здоров’я, щастя, благополуччя та Божого благословення всім нам. Із днем народження, шановні зіньківчани, з днем народження, наш Зіньків!


З повагою,
Сергій Максименко, міський голова.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

596
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!