Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Зіньків відсвяткував 415 річницю свого створення

Зіньків відсвяткував 415 річницю свого створення

Зіньків відсвяткував 415 річницю свого створення, і 76 річницю визволення від фашистських загарбників, до якої у свій час і був приурочений день міста.
В цей день зіньківчани та гості міста розважалися. До урочистої дати пройшов велозабіг вулицями міста. Стартували від комунального закладу «Районний будинок культури» — вулиці міста — фініш Зіньківський районний стадіон «Старт». Урочистою ходою вулицями Зінькова пройшли першокласники у супроводі Народного самодіяльного духового оркестру Великопавлівського сільського будинку культури.
На районному стадіоні «Старт» провели флешмоб «Зіньківська вишиванка усім вишиванкам вишиванка», книжкову виставку «Одягни вишиванку, Зіньківщино моя», виставку робіт переможців міського літературно-краєзнавчого конкурсу «Кожен день я тебе відкриваю, рідне місто кохане моє», виставку — продаж робіт декоративно-прикладного мистецтва (Петриківський розпис, Решетилівська вишивка, Опішнянська вишивка та кераміка місцевих майстрів). Також на зіньківчан чекала презентація туристичного потенціалу сусідніх районів, різноманітні майстер-класи, — виставка квіткових композицій учнів навчальних закладів міста.
В урочистій частині свята очільники міста привітали жителів з нагоди 76-ї річниці визволення населених пунктів міської ради та 415 річниці міста Зіньків. Оголосили підсумки конкурсів «Краща вулиця» та «Краща садиба» та переможців міського літературно — краєзнавчого конкурсу «Кожен день я тебе відкриваю, рідне місто кохане моє».
Справжньою «родзинкою» свята був виступ артистів комунального закладу «Районний будинок культури» Зіньківської районної ради та українських зірок естради Ірини Білик, Олега Скрипки та гурту «ВВ», які приїхали привітати та заспівати для зіньківчан за запрошенням народного депутата України, нашого земляка Олега Кулініча.

Наприкінці концерту жителі та гості міста побачили святковий феєрверк.
— Був радий провести вечір цього святкового дня разом з зіньківчанами і побажати місту процвітання, а його мешканцям – комфортного і щасливого життя. З року в рік місто змінюється лише на краще, і мрію, що з часом воно стане одним з найкращих міст не тільки на Полтавщині, а і у всій Україні. Хочу, щоб тут було комфортно всім: і малюкам, і молоді, і людям старшого та середнього віку, і, думаю, що саме так і буде, принаймні особисто я докладатиму для цього всіх зусиль, — сказав у своєму привітанні Олег Кулініч.Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

776
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!