Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Провели спільне засідання постійних комісій

Провели спільне засідання постійних комісій

Десятого вересня в депутатській кімнаті районної ради відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном; освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту та регламенту, депутатської діяльності, забезпечення законності та правопорядку, зв’язків з об’єднаннями громадян та засобами масової інформації.
Головував на засіданні голова постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, материнства, соціального захисту населення, культури, туризму, фізкультури і спорту Світлана Чикало. В роботі комісій взяли участь заступник голови районної ради Сергій Загорулько, в. о. голови райдержадміністрації Анатолій Водолага, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, працівники виконавчого апарату районної ради, представники ЗМІ району.
На засіданні депутати розглянули питання закладів освіти: «Про перейменування Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зіньківської районної ради Полтавської області в Зіньківський ліцей імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області, затвердження Статуту, структури та граничної штатної чисельності Зіньківського ліцею імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області», «Про затвердження в новій редакції структури і граничної штатної чисельності працівників закладів загальної середньої освіти Зіньківського району Полтавської області».
Було розглянуто низьку питань, що стосуються роботи медичних закладів, а саме: «Про затвердження структури та граничної штатної чисельності працівників комунального некомерційного підприємства «Зіньківська центральна районна лікарня» Зіньківської районної ради Полтавської області», « Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Зіньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Зіньківської районної ради Полтавської області у новій редакції», інші.
Виконуючи обов’язки голови Зіньківської РДА Анатолій Водолага інформував присутніх про внесення змін до ряду програм: інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2018 – 2019 роки, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки. Про зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, про які доповіла заступник начальника фінансового управління Зіньківської РДА Тетяна Трохименко.
З питань діяльності Зіньківського відділення поліції доповів заступник начальника Зіньківського відділення поліції Роман Третяк та доповів про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки.
Проекти рішень з питань порядку денного внесено на розгляд президії та чергової сесії районної ради.


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

698
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!