Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Дванадцятого вересня, у залі засідань Зіньківської районної ради, відбулося засідання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання.
У роботі сесії взяли участь депутати обласної ради, керівник апарату, виконуючий обов’язки голови та перший заступник голови райдержадміністрації, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, голови місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради, керівники засобів масової інформації району, інші.
Голова Зіньківської районної ради Сергій Нерозя, заступник голови районної ради Сергій Загорулько спільно з депутатським корпусом та виконавчим апаратом за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди ювілейної дати нагородили Почесною грамотою районної ради із врученням нагрудного знаку секретаря Новоселівської сільської ради Міхеєву Людмилу Іванівну.
Про хід виконання районної комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки доповів Леонід Горяєв – начальник Зіньківського відділення поліції. Леонід Олексійович також відповів на запитання депутатів районної ради, які виникли в ході доповіді.
Депутати внесли зміни до програм інформатизації органів місцевого самоврядування та державної виконавчої влади на 2018 — 2019 роки, забезпечення виконання Зіньківською районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень на 2019 рік, комплексної програми протидії та профілактики злочинності на 2016-2020 роки.
В ході роботи сесії була затверджені в новій редакції структура та гранична штатна чисельність працівників КНП «Зіньківська центральна районна лікарня», Статут КНП «Зіньківський ЦМСД» Зіньківської міської ради Полтавської області.
Своїм рішенням депутати перейменували Зіньківську спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів №2 Зіньківської районної ради Полтавської області в Зіньківський ліцей імені М. К. Зерова Зіньківської районної ради Полтавської області та затвердили Статут, структуру та граничну штатну чисельність ліцею.
На пленарному засіданні внесені зміни до показників районного бюджету на 2019 рік, прийняли рішення по ряду питань управління майном спільної власності територіальних громад району.
Також депутати розглянули ряд майнових питань.


МЕДІА — ЦЕНТР «ЗІНЬКІВЩИНА»Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

705
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!