Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ
Третього жовтня, у депутатській кімнаті районної ради, відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку та управління майном, яке вів голова комісії – Геннадій Хорошун.
В ході засідання комісії депутати погодили проекти розпоряджень голови Зіньківської РДА «Про внесення змін до показників районного бюджету» та «Про спрямування субвенції з місцевого бюджету за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету».
Також було погоджено збільшити видатки районного бюджету на суму 216 050 грн., а саме: на виконання програми розвитку та фінансової підтримки КНП «Зіньківська ЦРЛ» Зіньківської районної ради Полтавської області на 2019 – 2021 роки – 32 000 грн., відділу освіти Зіньківської райдержадміністрації на утримання загальноосвітніх шкіл – 174 050 грн., відділу культури, туризму, молоді та спорту Зіньківської райдержадміністрації на забезпечення діяльності бібліотек – 10 000 грн.
На засіданні було розглянуто ряд майнових питань.

Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

530
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!