Медіа - центр "Зіньківщина"
м.Зіньків, вул.Воздвиженська, 49 Е
тел.: (050) 258 51 02(Viber)
Повідомити про подію

Хай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай

Хай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай

Зі словами вдячності та щирими побажаннями до працівників освіти району звернувся голова районної ради Сергій Нерозя:
«Дорогі освітяни нашого району, дякую вам за творчу та подвижницьку працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність i щире добро, за любов до дітей і рідного краю.
Окремі слова вдячності за самовіддану працю вам, шановні ветерани освітянської ниви! Ваші мудрість і благородність педагога зберегли та примножили найкращі традиції, возвеличивши значення Вчителя.
Педагогічна родина Зіньківського району постійно поповнюється новими учителями, які приходять на зміну ветеранам педагогічної ниви. Ми покладаємо на вас великі надії. Сподіваємося, що ви продовжите відповідальну місію ваших попередників нести ґрунтовні знання своїм учням.
Шановні вчителі, викладачі, дорогі ветерани педагогічної діяльності, нехай ніколи не згасає світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії. Хай зерно знань, яке ви сієте, завжди проростає і дає могутній урожай. Натхнення вам, дорогі освітяни, мудрості і терпіння в нелегкій справі навчання та виховання підростаючого покоління – майбутнього нашої Зіньківщини!».


Шановні читачі! Протягом багатьох років ми виробляли цікавий контент і брали інтерв'ю у знакових людей. Як відомо, ми також випускаємо безкоштовну газету "Зіньківщина "по - іншому". Тепер ми розуміємо, що одного лише нашого ентузіазму і обмежених рекламних доходів для цього недостатньо. Тому ми хочемо попросити підтримки у вас.

Ви можете перерахувати будь - яку суму на рахунок редакції.

662
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!